0
Kontakt

O nas

meduniv-logo

Meduniv jest firmą zdecydowanie wyróżniającą się na ogólnopolskim rynku podmiotów leczniczych, gdyż jest spółką celową Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. To zapewnia nam mamy bezpośrednią więź z naszą Uczelnią a przez to dostęp do najnowszych osiągnięć naukowych z zakresu medycyny i diagnostyki medycznej.

Jesteśmy zespołem osób, które na co dzień łączą aktywność naukową z doświadczeniem zdobywanym od wielu lat w praktyce. W ten sposób będąc akademikami i pracownikami związanymi z badaniami naukowymi nie tracimy oglądu tego co dzieje się w światowej nauce oraz otaczającej nas rzeczywistości i możemy oferować działania wspomagające dobrostan naszych pacjentów. 

Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom ofertę wyjątkową pod względem jakości a w związku z tym wysokiej wiarygodności uzyskanych wyników badań

Rozumiemy pacjentów, rozmawiamy i pomagamy!

Nasza firma będąc podmiotem leczniczym wyznacza nie tylko niedostępny dla wielu innych tego typu jednostek standard badań, ale i infrastruktury, w której są one świadczone. Infrastruktura medyczna,a przede wszystkim sprzęt diagnostyczny, którym dysponujemy budzi uznanie wśród profesjonalistów, ale co najważniejsze także naszych pacjentów gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. 

Jesteśmy firmą społecznie odpowiedzialną. Nasze działania z racji specyfiki świadczonych usług skierowane są na wspomaganie osiągnięcia dobrostanu społecznego. Z drugiej strony bezwzględnie przestrzegamy wszelkich zasad etycznych i wyśrubowanych norm środowiskowych.  

Dlatego wybierz nasza ofertę. Wybierz Meduniv. Przyjdź i poczuj korzyści z bycia naszym pacjentem.

Meduniv - zdjęcie laboratorium

Poznaj naszą ofertę

Spółka Meduniv świadczy usługi w kilku komplementarnych względem siebie obszarach:

ikony www-02
Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Dowiedz się więcej
ikony www-03
Zakład Patomorfologii Klinicznej i Doświadczalnej
Dowiedz się więcej
ikony www-01
Uniwersyteckie Centrum Zdrowia
Dowiedz się więcej
ikony www-04
Uniwersytecka Poradnia Dietetyczna
Dowiedz się więcej
POROZMAWIAJMY

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami
kontakt
Podsumowanie koszyka
Skip to content